Pomysł na Dubaj

Lecąc po raz trzeci do RPA liniami Emirates postanowiłam zrobić tzw. Stop Over, czyli wysiąść w Dubaju. W moim przypadku na jakieś 28 godzin. Rozwiązanie to o tyle jest korzystne, że cena biletu pozostaje taka sama, a w moim przypadku była nawet niższa. W pakiecie kosztującym ok. 430 zł miałam zapewniony transfer z lotniska do hotelu i z powrotem oraz nocleg w hotelu, w którym doba zaczynała się nie zwyczajowo o np.12, tylko w momencie mojego wylądowania w Dubaju i trwała w teorii 24 godziny, w praktyce 27 godzin:), dzięki czemu zamiast tkwić na lotnisku mogłam pospać w mięciutkim hotelowym łóżeczku.

Kiedy wysiadłam na lotnisku, od razu skierowano mnie do „biura”, gdzie dostałam książeczkę, w której było wszystko: informacje o moim hotelu, dacie i godzinie przylotu oraz terminie wymeldowania. Ponadto znalazłam tam przewodnik po Dubaju, mapę, rozkład jazdy czerwonego autobusu, a także propozycje różnych wycieczek, z których mogłam skorzystać. Kierowca zawiózł mnie do hotelu, a następnie o umówionej porze z niego odebrał i zawiózł na lotnisko. Było to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, że przyleciałam w nocy, a lot powrotny miałam z samego rana.

To wszystko można zarezerwować korzystając z usług Arabian Adventures lub za pośrednictwem polskiego biura np. Centrum Lotów Discovery.

Ci, którzy nie chcą samodzielnie zwiedzać miasta, mogą także wykupić sobie jedną/ kilka z wycieczek.

Aby uzyskać więcej informacji można wejść na stronę internetową linii lotniczych Emirates, następnie kliknąć na  trasy, a następnie na „Zrób sobie przerwę w Dubaju”.

Arabian Adventures

arabian-adventures.com

Email: arabian.adventures@emirates.com

 Centrum Lotów Discovery

Ul. Świętokrzyska 36

00-116 Warszawa

Tel. +48 22 455 38 00

Fax +48 22 455 38 05

e-mail: przystanekdubaj@centrumlotow.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.